GUNSHOP - zbraně, střelivo, optika, přebíjení střeliva

Brýle STRAUB OPTICAL (Australia)

  
     Zaznamenat při sřelbě na letící terče co nejdříve jasný výlet terče a určit jeho dráhu je naprosto zásadní podmínkou pro jeho úspěšné zasažení. (Pozdní výstřel, byť sebe lépe mířený, se vzhledem k reálnému rozptylu broků zpravidla míjí účinkem). Lidské oko ale nedokáže v různých světelných podmínkách tento výlet terče vidět stejně dobře. K tomu se s výhodou používají brýle různého zabarvení čoček/skel, které zvýrazní terč proti různému pozadí.
     Jsme potěšeni, že Vám můžeme nabídnout jedny z nejkvalitnějších střeleckých brýlí na světovém trhu. Výrobky australské firmy STRAUB OPTICAL se staly mezi střelci opravdovým pojmem a jsou používány přední světovou střeleckou špičkou. Vyrobeny jsou s největší pečlivostí z kvalitní lehké pružinové oceli ECR80, extrémně odolné vůči korozi, v obrovské variabilitě tónovaných skel pro použití především ve střelbě na letící terče (Trap, Skeet, Parcour, ...). Umožňují jednoduché a rychlé nastavení nosníku pro ideální usazení brýlí při přilícení zbraně, rychlou a bezpečnou výměnu skel i možnost snadné instalace skel dioptrických do samostatně dodávaných rámečků (můžeme zajistit výrobu i tónovaných dioptrických skel do těchto rámečků ve speciální optické dílně, která má s tímto značné zkušenosti).
Jde o velmi propracovanou konstrukci brýlí, které získaly výroční cenu australského designu a stali se finalistou prestižní soutěže pro designery o Cenu prince Philipa pro designéry (Prince Philip Designers Prize).
Dodávají se s tvrzenými polykarbonátovými čočkami vyrobenými pro maximální ochranu zraku. Čočky absorbují kritické ultrafialové záření do 400nm, pomáhají ochránit oči před odletujícími předměty (předcházení úrazům očí) a chrání před potencionálně škodlivým UV zářením. Výrobek je průběžně testován a je držitelem certifikátu vydaným United States Food and Drug Administration.
Ceník brýlí s příslušenstvím a jejich vyobrazením najdete po kiknutí na zde.

Chrániče sluchu WALKERS se zesílením zvuku, směrové

 CENA 2.850,- Kč s DPH.
(Při nákupu využito vánoční slevy v USA, původní a současná cena 5.650,- Kč s DPH)
Tyto chrániče sluchu umožňují zesílení sluchových vjemů (až 9x), dokonce směrově (4 mikrofony) a současně nepropustí silné zvuky, jako je například výstřel. 
VLASTNOSTI:
4 větru odolné, vysokofrekvenční, stereo mikrofony pro přesnou zvukovou směrovost
9x zesílení zvuku, Výkon -50 dB
Dva nezávislé potenciometry k ovládání hlasitosti
Zvuk aktivován kompresí (SAC)
Anti-mikrobiální Ear Pads
Útlum zvuku NRR -24dB
Baterie 2 ks Energizer® "AAA" (v ceně)
     uboatmens.com Firma Walker je lídrem v oboru v prevenci zbytečného poškození sluchu pro outdoorové nadšence. Walker Game Ear nastavil za 25 let svojí existence standard pro zesilování zvuku a ochranu sluchu pro všechny ostatní výrobce. Nabízí bezkonkurenčně nejlepší produkty, které přinášejí nové technologie spolu s komfortem používání.
Dovážíme kompletní produkci této firmy. V případě zájmu nás kontaktujte. 

SR112 chrániče sluchu elektronické

Cena 280,- Kč s DPH.
Pasivní chrániče sluchu, chránící před hlukem způsobovaným střelbou, stroji, pilou, ... s útlumem -27dB.
Cena 850,- Kč s DPH.
Stereofonní elektronické chrániče sluchu s útlumem hluku nad 85 dB s reakcí elektroniky v milisekundě. Seřidtelná hlasitost.
Elektronické chrániče sluchu jsou nepostradatelným pomocníkem při střebě a jakékoli činnosti spojené se střebou na střelnici. Velice důležité jsou i z bezpečnostního hlediska. Máte i sluchem přehled, co se kolem Vás děje a v případě že padne na střelnici výstřel, dojde k jeho utlumení. V těchto chráničích lze bez problému komunikovat s okolím. Napájení 4x AAA bateriemi.
O škodlivosti hluku na lidský organismus se můžete dočíst zde.

PELTOT chrániče sluchu

Chrániče sluchu známého švédského výrobce naleznete zde.

 

MEPABLU chrániče sluchu

Ochranné pomůcky při střelbě jsou důležitou součástí vybavení.
O škodlivosti hluku výstřelu na lidský organismus se můžete dočíst zde.

MEPABLU

Popis-překlad - najdete zde.
Ceník nejúčinnějších chráničů sluchu naleznete v tomto odkaze.

WILEY X ochranné brýle

Naše firma se stala obchodním zástupcem renomované firmy WileyX, která vyrábí špičkové ochranné brýle do všech podmínek. Firma WileyX je výrobcem slunečních brýlí s osmivrstvými ochrannými čočkami složenými pro jasný a nezkreslený pohled pro Army Special Forces, F.B.I., SWAT, Navy SEALs, D.E.A., atp.
 Tactical Eyewear
Kompletní ceník produktů naleznete zde.