GUNSHOP - zbraně, střelivo, optika, přebíjení střeliva

Diabolky, Broky, BBs, střelivo do plynových zbraní


V následujícím ceníku najdete velký výběr střeliva firem Kovohutě Příbram, JSB, Crosman, Skenco USA, Airsoft, .... do plynových zbraní, vzduchovek, větrovek, .... .
Stačí kliknout zde a zobrazí se Vám i s obrázky.

SELLIER & BELLOT střelivo

Největší tuzemský výrobce střeliva.
SELLIER & BELLOT
...... Francouzský obchodník Louis Sellier získal od rakouského císaře Františka I. privilegium vyrábět ve své nově založené továrně v Praze nárazové zápalky pro pěchotní palné zbraně. Krátce nato přizval do firmy svého krajana Jeana Mariu Nicolause Bellota. Pod jeho vedením se výroba rychle rozběhla a výrobky Sellier & Bellot se brzy pevně usadily na evropských i zámořských trzích. Už v roce 1830 přesáhla výroba nárazových zápalek 60 miliónů a svého vrcholu dosáhla v roce 1837, kdy bylo vyrobeno ohromné množství 156 miliónů zápalek.
Společnost Sellier & Bellot je nejstarší strojírenskou firmou v České republice, ale také jednou z nejstarších na celém světě. Výrobky nesoucí její obchodní značku jsou produkovány bez přerušení již od roku 1825.
         
Kompletní ceníky firmy pro rok 2016 najdete po kliknutí na zde.
- Kulové náboje
- Brokové náboje
- Pistolové a revolverové náboje
- Náboje s okrajovým zápalem
- Komponenty pro přebíjení střeliva
- Cvičná munice

Náboje 7,62x39, 7,62x54R a .308W

     Prodáváme maloobchodně za velmi výhodných podmínek střelivo STV v rážích 7,62mm. Střelivo STV je vojenské střelivo, které je homologováno ČÚZZS a je povoleno k prodeji na civilním trhu. Nejmenší spotřebitelský obal je označen českou CIP zkušební značkou, nábojnice jsou laserem popsány dle požadavků ČÚZZS.

STV 7,62x39, 123 FMJ - měkké ocelové jádro, CIP ..... balení po 250 ks, cena za kus 8,13 Kč, obal 2.031,- Kč
STV 7,62x54R, 185 FMJ - měkké ocelové jádro, CIP .. balení po 200 ks, cena za kus 12,44 Kč, obal 2.488,- Kč
STV .308 Win. (7,62x51), FMJ - Hirtenberger - CIP  ... balení po 200 ks, cena za kus 18,69 Kč, obal 3.738,- Kč

PRODEJ POUZE PO NEJMENŠÍM SPOTŘEBITELSKÉM OBALU.
Tento ceník je platný od 20.04.2016
Prodejní cena - prodejní cena včetně 21% DPH
Prodejní cena / obal - prodejní cena za nejmenší spotřebitelský obal včetně 21% DPH
Cheap Replica Watches Replica Watches Hublot Replica Watches

SAKO střelivo

Pro firmu Sako se tedy stalo otázkou vlastní hrdosti, nabídnout uživatelům také střelivo z vlastní produkce, které by kvalitou odpovídalo vrcholovému postavení zbraní Sako. Souběžně s výrobou zbraní se proto začalo i s výrobou munice. Nejdříve to byly lovecké náboje s poloplášťovými střelami klasické konstrukce a s nástupem řady odstřelovačských pušek TRG, pak přibyly i extra přesné laborace pro střelbu na velké vzdálenosti. Díky kvalitě se po prvotním úspěchu na trhu výroba dále rozvinula a sortiment se podstatně rozšířil. Firma Sako následně zkonstruovala své vlastní moderní lovecké „chytré“ střely s řízenou deformací a vyvinula propracovaný systém přesných a výkonných laborací, v široké škále populárních ráží. Některé komponenty svých nábojů také přebírá od vyhlášených specializovaných výrobců, aby byla její nabídka skutečně komplexní. Výroba munice Sako je od počátku vyjímečná pečlivostí, důslednou mezioperační kontrolou a perfekcionizmem snad až do krajnosti. Ve srovnání s více komerčními „velkými“ muničkami se jedná o výrobu, kde se stále dělá maximum pro zachování „čistého štítu“ a dobrého jména firmy. Výroba munice ve firmě Sako proto připomíná spíše jakousi zakázkovou „velkolaboratoř“, určenou pro kompletaci toho nejlepšího. Pokud je tedy střelec nebo lovec tak náročný a nekompromisní, že volí jedině zbraň Sako, stává se pro něj i munice Sako jedinou a nutnou samozřejmostí.
Ceník střeliva naleznete zde.

Replica Watches China Omega Replica Cheap IWC Replica Breitling Replica Watches Replique Montre Rolex Replique

Střelivo FEDERAL, CCI, BLASER

 Firma CCI (Cascade Cartridges, Inc.) z USA představuje celosvětově vyhlášeného specialistu na dva muniční produkty, které jsou obzvláště atraktivní pro milovníky časté a přitom méně nákladné střelby. Jsou jimi zápalky pro přebíjení nábojů a náboje s okrajovým zápalem. CCI byla založena v roce 1951 Richardem Speerem ve městě Lewiston, stát Idaho, kde sídlí dodnes. Richard Speer (1915-1994) byl technicky velmi nadaným člověkem a mnohému se naučil nejprve jako mechanik v letecké továrně Boeing v Seattlu. Kvůli svému zájmu o střelbu se ale brzy pustil do výroby střeliva a ta vyvrcholila založením právě firmy CCI, ve spolupráci s nadaným litevským chemikem Dr. Viktorem Jasaitisem. Úspěch zápalek CCI tedy nastartovaly především moderní zápalkové slože, nové dokonalejší technologie kompletace zápalky v hromadné výrobě a důsledná mezioperační kontrola. Dnes jsou proto zápalky CCI vyhlášené svou bezkonkurenční spolehlivostí, konstantním zážehem a přitom vysokou uživatelskou bezpečností. Např. pistolové zápalky CCI vynikají spolehlivostí iniciace i ve vyladěné sportovní zbrani s nižší iniciační energií zápalníku a umožňují snadné zalisování do lůžka nábojnice. Díky tomu jsou sportovními střelci pochvalně označovány za „měkké a spolehlivé“ – prostě CCI. Kompletní sortiment zápalek CCI je nebývale široký a umožňuje ideální volbu dle typu náboje, dle druhu a množství použitého prachu a také podle klimatu, kde má být hotový náboj používán. Ze všech těchto důvodů jsou zápalky CCI nakupovány i mnohými muničkami, což stvrzuje jejich kvalitu i výsadní světové postavení. S kvalitou a také s výsadním postavením stejně, je na tom i druhý hlavní produkt Cascade Cartridges, Inc. a tím jsou zmíněné náboje s okrajovým zápalem. V jejich případě se CCI dokonce sama označuje za „světového leadera“ a tento statut opět potvrzuje nebývalá popularita a obliba u sportovních i hobby střelců a lovců po celém světě. Pro zbraň ráže 22 LR nebo 22 WMR si lze u CCI skutečně vybrat náboje ke všem myslitelným „malorážkovým“ účelům a spokojenost střelce tedy zaručují již od zábavního střílení do plechovek, přes účinný lov škodné zvěře, až po vrcholovou závodní střelbu.
Federal Cartridge Company z USA je jednou z velkých amerických muniček, vyrábějící kompletní sortiment střeliva pro ruční palné zbraně a její tradice sahá až do roku 1916. Od svého založení sídlí ve městě Anoka (stát Minnesota) a své ambice na ovládnutí amerického trhu si dala již do svého názvu, kterým dává najevo, že právě ona je tou „vše americkou“ federální muničkou pro pravé americké patrioty. Za úspěchem nábojů Federal však nestojí národní hrdost Američanů, ale především dlouhodobé sledování potřeb zákazníka, udržování naprosto vyrovnané kvality hromadné výroby a neustálý moderně směrovaný vývoj. Třeba vlastnosti loveckých kulových nábojů Federal jsou prověřovány v lovecké praxi po celém světě a jejich skvělé výsledky potvrzuje velké množství pozitivních ohlasů od profesionálních lovců. Služební náboje Federal jsou zase hojně používány ozbrojenými složkami v USA a policisté je upřednostňují kvůli absolutní funkční spolehlivosti a vysokému zastavujícímu účinku na nebezpečné pachatele. Nakonec s brokovými náboji Federal září střelecká hvězda Tom Knapp při svých exhibicích a rekordech, což mluví samo za sebe. V nabídce muničky Federal tedy najdeme náboje s okrajovým zápalem, veškeré sportovní a lovecké střelivo a speciální náboje pro policii a armádu. Atraktivní druhy střeliva jsou navíc nabízeny i v tzv. ekonomických řadách nazvaných Federal American Eagle. Náboje Federal proto neznamenají precizi a tradici jen pro patrioty z USA, ale představují skvělou volbu pro všechny patrioty kvality a nejnáročnější střelce po celém světě.
Ceník střeliva FEDERAL, CCI a BLASER naleznete
zde.

. Rolex Replique Montre Rolex Replique

AGUILA

Velmí žádané kvalitní střelivo opět po dlouhé době k dispozici.

Ceník v kompletní podobě najdete po kliknutí na zde.
Rovněž tak se můžete podívat na stránky výrobce zde. Cheap Audemars Piguet Replica Audemars Piguet Replica

HORNADY střelivo

 
Výborné střelivo z USA. Stránky výrobce... HORNADY.
Ceník střeliva najdete zde.
Nové střelivo pro rok 2012 zde. Audemars Piguet Replica Watches

Střelivo dodavatele BEAREKA

 V následujícím ceníku po kliknutí na zde najdete ceník levného střeliva různých ráží.

Audemars Piguet Replica

NÁBOJE afrických ráží

Sběrateli žádané střelivo v afrických rážích najdete po kliknutí v přehledné tabulce zde.Rolex Replique Montre

Střelivo, zajímavé druhy a ceny

Po kliknutí zde najdete naši zajímavou nabídku ráže střeliva, mnohde nedostupné, v dobrých cenách.
Například: 5,45x39, 6,5x52 Manlicher carc., 7,5x55 Swiss, 7,65x53 Argent., 7,92x33, 8x50R Lebel, 8x56RS Mannlicher, 8x60S, 7,62mm Nagant, 17HMR, 7,62mm Tokarev, 308W Plastic Training,Dag, 308W od MEN, a další a další.

NORMA střelivo

Velmi kvalitní střelivo ze severu.

Ceník nábojů - první list naleznete zde.
Ceník nábojů - druhý list naleznete zde.
Ceník nábojů - třetí list naleznete zde.
Ceník nábojů - čtvrtý list naleznete zde.

MFS střelivo (H)

Munice z produkce maďarské muničky MFS 2000 Rt se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování a vynikajícími balistickými vlastnostmi. Tyto vlastnosti jsou munici dány do vínku letitou precizní výrobou malorážové munice pro ozbrojené složky, dnes už všech kontinentů. Řízení a management kvality výroby je certifikován dle ISO 9001:9002. Vyžadujete-li vysokou kvalitu za rozumnou cenu, volte munici MFS.
Ceník najdete po kliknutí zde.

BARNAUL střelivo


Munice Barnaul je vyráběna na východě Ruské federace, ve městě Barnaul. Město leží na úpatí pohoří Altaj. Široký sortiment zejména sportovní a lovecké munice vychází z vojenské výroby, která v továrně začala v průběhu II. Světové války. V současné době se produkce firmy BCP uplatňuje nejen v Rusku, ale i v USA a EU. Nabízíme loveckou a sportovní munici výborné kvality při zachování těch nejpříznivějších cen na českém trhu.
Ceník najdete zde.

WOLF střelivo (RU)

AKTUÁLNÍ skladová NABÍDKA LEDEN 2011:
.223 Rem, FMJ, 55GR  7,06 Kč
.223 Rem, FMJ, 62GR 7,13 Kč
7,62x39mm, 122GR, FMJ 7,08 Kč
.308Win, FMJ, 150GR 9,94 Kč
Cenově velice výhodné střelivo ruské muničky WOLF. Cenik najdete zde.

WINCHESTER střelivo

V příloze nalezněte ceník veškerého střeliva WINCHESTER.

GECO (RWS) střelivo

Zde v ceníku najdete náboje GECO.

Brokové střelivo RC

V příloze najdete ceník brokového střeliva RC.

Střelivo NOBEL SPORT 2010 brokové

Počínaje touto sezonou roku 2010 začínáme prodávat kvalitní a oblíbené střelivo Nobel Sport (NSI).
Jedná se o následující typy:

 NSI Due SKEET, 12/70, 24g, 2,00mm       MOC .... 4,60,- Kč včetně DPH
 NSI Due TRAP, 12/70, 24g, 2,40mm          MOC .... 4,60,- Kč včetně DPH
 NSI Due EUROPE, 12/70, 28g, 2,40mm    MOC .... 4,83,- Kč včetně DPH

GB střelivo

 me pro Vás k dispozici sportovní brokové střelivo španělské firmy GB v následujících cenách:
GB TRAP 12/70, 24g ............ 4,60 Kč (krabička 25 ks 115,- Kč)
GB TRAP 12/70, 28g ............ 4,77 Kč (krabička 25 ks 119,- Kč)
GB SKEET 12/70, 24g .......... 4,60 Kč (krabička 25 ks 115,- Kč)
GB SKEET 12/70, 28g .......... 4,77 Kč (krabička 25 ks 119,- Kč)

SAUVESTRE střelivo (F)

replicahause Vynikající francouzské jednotné střely SAUVESTRE pro brokovnice najdete zde.
SAUVESTRE BALLE FLECHE SAUVESTRE